Danes, 2. aprila, ob 20:00 je varnostni sestanek, ker je prišlo iz neuradnih virov, da nas nameravajo jutri, 3. aprila, odstraniti iz tovarne Rog, po vsej verjetnosti brez sodnega naloga!
Vsak danes vabljen na sestanek, jutri, prosim, kdorkoli zmore, naj čimprej pride v tovarno, po možnosti že ob 7:00 ali 8:00 oz. naj bo v pripravljenosti za telefonski klic ali SMS.
Vhod v tovarno je iz Trubarjeve, v kolikor varnostnik, ki je tam, ne bo spuščal noter, bomo uredili vhod odzadaj pri Ljubljanici ...
Novi komentarji
Prvi dan v tednu 1 dan od tega
5 tednov 3 dni od tega
7 tednov 1 dan od tega
8 tednov 5 dni od tega
9 tednov 15 ur od tega
11 tednov 5 dni od tega
11 tednov 5 dni od tega
12 tednov 14 ur od tega
12 tednov 4 dni od tega
12 tednov 5 dni od tega