ČESTITAM !!!!
Vsem, ki smo se danes tako vneto zagnali v smeti ! Kup je bistveno manjši.
Kontejner bodo odpeljali jutri zjutraj, plačan pa je za ves dan. Zato smo se odločili, da akcijo ponovimo tudi jutri,
v ponedeljek ob 12:00
Tako ga lahko še pred tretjo uro ponovno odpeljejo.
Pridruži se nam !!!!!
Novi komentarji
6 dni 4 ure od tega
5 tednov 1 dan od tega
6 tednov 6 dni od tega
8 tednov 3 dni od tega
8 tednov 5 dni od tega
11 tednov 3 dni od tega
11 tednov 3 dni od tega
11 tednov 5 dni od tega
12 tednov 2 dneva od tega
12 tednov 3 dni od tega