Kiber-hipiji v Cirkulaciji 2 ponovno kličemo na mediirano pol-javno snidenje v četrtek, 10. julija 2008, po osmi uri zvečer v prostorih na glavnem Rogovem trgu.
- Ksenija Čerče bo pokazala video z naslovom padec…, ki je ravnokar tudi na razstavi v slovenjgraški galeriji.
- Boštjan Leskovšek je pripravil novo zvočno instalacijo imenovano Kerber nezavednega, s katero bo ročno in zvočno manipuliral bambi strojnica. Opomba: Kerber je troglavi pes iz starogrške mitologije, ki pazi, da duše umrlih ne uidejo iz Hada.
- Borut Savski bo najbrž držal obljubo in predstavil horizontalni filigranski reflektor, začet lani v Istanbulu. Na ogled in zlorabo bo tudi najnovejši vmesnik za manipulacijo video slike, narejen minuli teden za break-beat party v Dvorani vzdihljajev (tudi nekdanja faktorija Rog). Ključne besede bi lahko bile tudi “sveta geometrija” - hm, simetrija ali asimetrija, civilizacija (kultura?) ali narava…
Tradicionalne FreestyleKARAOKE in JAMSESSION in Đurka
start okrog 22:06h
Podrobnejša navodila za jam - klikni za povezavo do strani
Koncert!!!
Koncert!!!
andrej hočevar dr.
jan kus ts.
cene resnik ts.
tine grgurević p.
george dimitriu git.
goran krmac tuba
http://www.myspace.com/andrejhocevar
bend se je odločil, da bodo izkoristili priliko in zaključili krajšo slovensko turnejo (lent, gajo,...) v koncertni dvorani v rogu. njihova matična pozicija je holandija, kjer študirajo. pripravljajo se na snemanje plošče v sodelovanju z newyorškim trobentarjem.
koncert kanadske skupine
,ki je na svoji prvi evropski turneji!!!
http://www.myspace.com/trikeaband
http://www.trikeaband.com
* kaptive edit
Kot presenečenje pa se bo predstavila tudi skupina
JOKO IN DOMC s Prijatelji
* Drgači je koncert v cerkljanskem narečju, govori pa od človeka, ki je bil majhen in je zrasel, vmes pa imel raznorazne probleme (vsako obdobje skušamo uprizoriti v različnem glasbenem žanru... od uspavank, rock balad, punk-a, ...). V ozadju se ponavadi vrtijo photospoti s podnapisi v slovenskem jeziku (projekcija). Naš koncert v povprečju traja tja okrog ene ure
Že več kot leto in pol se dogajajo karaoke-jamsessioni (po domače karaoke) v Rogu vsako sredo z redkimi izjemami. V tem času sta bili mogoče dve ali največ tri srede, ko karaok ni bilo.
Karaoke so zastavjljene s čim manj omejitvami kreativnosti in izražanja. Namenjene so predvsem aktivnim udeležencem, ki pridejo igrat ali pet, čeprav so tudi tisti, ki pridejo samo poslušat in gledat dobrodošli. Eno galvnih pravil je FREESTYLE, kar pomeni, da napake v nastopu niso možne. Ne moreš se zmotiti tudi če se hočeš! Poleg tega spodbujamo komunikacijo in sodelovanje med nastopajočimi med nastopom. Po želji omogočimo tudi nastop solo točk, če se izvajalec ne počuti dobro v družbi ostalih, vseeno pa želi nekaj pokazati.
Pridi na noč bluesa v koncertno dvorano tovarne ROG
z Julijanom na kitari in vokalu,
jaz bom na basu, pa še kakšen bobnar bo zraven.
Prinesi instrument s sabo in igraj blues z nami.
Lahko tud poješ, plešeš ali se kako drugače izražaš.
KARAOKE so še vedno vsako sredo.
Tokrat jih bodo začeli okrog desetih
Danijel Homšak bas
Vid Drašler bobni
Mario Babojelić kitara
Vitja Balzalorsky kitara
Fanje bodo odjamali en set sami, potem pa se bo zasedba odprla tudi za druge možne soigralce, vokaliste, slikarje,...
Prinesite svoje instrumente!
Za nastop se dogovoriš pri mix mizi.
Novi komentarji
3 tedne 3 dni od tega
7 tednov 3 dni od tega
7 tednov 3 dni od tega
8 tednov 22 ur od tega
8 tednov 3 dni od tega
8 tednov 4 dni od tega
8 tednov 5 dni od tega
8 tednov 5 dni od tega
9 tednov 3 dni od tega
9 tednov 3 dni od tega