V soboto, 25. 3. 2006, se je v zapuščeni tovarni Rog začela izvedba novega socialnega programa ter odprla pobuda za začasno uporabo tovarne z namenom izvajanja neprofitnih in neuveljavljenih dejavnosti.

Rog roji ves čas, zato za obisk ni potrebno čakati. Najboljše se je kar oglasiti in stopiti v stik s trenutnimi uporabniki ter predstaviti svoje ideje in zamisli.

Draga Afrodita,

Nedelja. 31- maj

18:23

Na postelji, streljaj od začetka primorske avtoceste.

V Butalah ( beri: Višnja Gora ) ni nikoli tako kot se zdi, Delodajalec mi je včeraj zrušil sanjskih osem dni nepričakovanega dopusta, jutri bo še treba na šiht. Potem pa šest dni fraj do nedelje, kar je tudi nekaj.

Dopoldan in del popoldneva, do pol štirih, sem prebil na trati ob jezeru in občudoval kraj, kjer si se manifestirala prejšnjo nedeljo.

Trata, grma levo in desno od pomola, voda, lokvanji, magično realistično. Občudoval sem tvojo poetično odsotnost, strmel sem skozi okno svoje fantazije.

vesolc's blog | Za komentiranje se prijavi oz. registriraj | preberi več

Media explosiva

( Graviter umbra interdictum est )

@Explosivemediavideos

's blog | Za komentiranje se prijavi oz. registriraj

GZM

's blog | Za komentiranje se prijavi oz. registriraj

link__equinox


attachment | 's blog | Za komentiranje se prijavi oz. registriraj

13/2

Proletarska TV: video 70 min

's blog | Za komentiranje se prijavi oz. registriraj

/// Peta Obletnica padca roga_RTV Polhograjski Dolomiti

//// 19. JANUAR, dAN rEPRESIJE:
/// Peti tradicionalni pohod po okupirani Ljubljani

///// Start v Rogu, ob 16h,
////// Več informacij kmalu.

attachment | 's blog | Za komentiranje se prijavi oz. registriraj

// Ban in via sua sponte ostendit, quid facturi sumus ?

/ Prašič je prepovedal spontane ulične nastope, kaj bomo ?

's blog | 1 komentar

_________

's blog | Za komentiranje se prijavi oz. registriraj

Kialo por rezisti

Razlog za Odpor


Reason2Resist

's blog | Za komentiranje se prijavi oz. registriraj